Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. AKPiA

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji elektrycznych oraz zasilania awaryjnego. Na budowach elektrowni, rafinerii, terminalach LNG i innych obiektach przemysłowych zatrudniamy od 100 do kilkuset pracowników w całej Europie. Oferujemy ciekawe i dynamiczne miejsce pracy, w którym Pracownicy mają zapewnioną możliwość stałego rozwoju zawodowego. Międzynarodowe środowisko zapewnia dostęp do najlepszych praktyk i nowoczesnych technologii, stąd też biegła komunikacja w języku angielskim jest bezwzględnie wymagana.

Jeżeli jesteś osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, to jesteśmy firmą dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. AKPiA

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie pomiarów i opracowywanie protokołów pomiarowych;
  • Montaż i kalibracja urządzeń AKPiA;
  • Kontrola pracy systemów AKPiA

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy poza miejscem zamieszkania (praca na budowach krajowych i zagranicznych);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Bogate doświadczenie w zakresie montażu aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki;
  • Znajomość zagadnień związanych z kalibracją przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury);
  • Umiejętność obsługi komunikatorów i kalibratorów przemysłowych;
  • Aktualne uprawnień SEP.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Legalne zatrudnienie;
  • Stabilizację zawodową.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”

Z dopiskiem: specjalista ds. AKPiA

Prosimy o dopisane następującej klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Klauzula musi być podpisana.

Zapraszamy na naszą stronę www.gc-energy.eu

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się