Specjalista ds. AKPiA

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac projektowych w branży AKPiA i teletechniki,

  • udział w tworzeniu harmonogramu projektu,

  • współpraca z Inwestorem i współkonsorcjantem w zakresie uzgodnień technicznych,

  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań w wyznaczonym budżecie i harmonogramie,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, negocjacje z dostawcami urządzeń/systemów,

  • nadzór nad realizacją zakontraktowanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka przemysłowa lub pokrewne),

  • min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe (w energetyce zawodowej na blokach energetycznych o preferowanej mocy min. 200MWe) w nadzorowaniu prac związanych z dostawami, montażem i uruchomieniem układów automatyki obiektowej i systemów sterowania rozproszonego a także instalacji teletechnicznych,

  • umiejętność sprawdzania i opiniowania dokumentacji technicznej w zakresie części obiektowej i systemowej,

  • znajomość norm technicznych rynku producentów urządzeń automatyki obiektowej i teletechniki,

  • doświadczenie w nadzorze i odbiorze prac,

  • umiejętność zarządzania, wyznaczania celów, delegowania i koordynacji pracy podległego zespołu,

  • samodzielność oraz zaangażowanie w zakresie realizacji powierzonych obowiązków,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • znajomość programów MS Project, AutoCad oraz pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę lub umowie B2B na największym projekcie energetycznym w Polsce;

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Lokalizacja miejsca pracy

Nowe Czarnowo - Elektrownia Dolna Odra

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.

Przewiń do profilu firmy