Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. akredytacji i zintegrowanych systemów zarządzania

American Heart of Poland S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie standardów akredytacyjnych oraz nadzór nad ich realizacją

  • prowadzenie doradztwa w zakresie wymagań standardów akredytacyjnych

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie wymagań standardów akredytacyjnych

  • koordynacja nad realizacją prac powołanych zespołów zadaniowych, w tym nad prawidłowym prowadzeniem wymaganych analiz medycznych

  • przeprowadzenie okresowych wizytacji w zakładach leczniczych w zakresie nadzoru nad standardami akredytacyjnymi

  • udział i koordynacja nadzoru nad wskaźnikami działalności klinicznej

  • nadzór nad monitorowaniem zdarzeń niepożądanych w świadczeniu usług medycznych

  • opracowywanie raportów na polecenie bezpośredniego przełożonego w zakresie stopnia spełnienia standardów akredytacyjnych

  • aktywny udział w wizytacjach Centrum Monitorowania Jakości

  • wspieranie Pełnomocnika ds. ZSZ w zakresie opracowywania nowych procedur lub aktualizacji już obowiązujących

  • promowanie wśród pracowników świadomości projakościowej, środowiskowej, BHP i bezpieczeństwa informacji poprzez prowadzenie szkoleń dla personelu medycznego i administracyjnego na polecenie bezpośredniego przełożonego

  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych i zintegrowanego systemu zarządzania, w tym w zakresie przeglądu i oceny skuteczności działań korygujących

  • udział w identyfikacji ryzyk i szans w zintegrowanym systemie zarządzania

  • udział w ocenie zgodności z wymaganiami prawnymi i innymi zobowiązaniami dotyczącymi zgodności

  • udział w identyfikacji i monitorowaniu aspektów środowiskowych

  • inicjowanie wniosków o doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania

  • udział w przeprowadzanych audytach wewnętrznych

  • współpraca ze Specjalistą ds. BHP w zakresie wymagań normy PN-ISO 45001:2018

  • współpraca z Działem IT oraz Inspektorem Ochrony Danych w zakresie wymagań normy PN-ISO/IEC 27001:2017

  • przygotowanie wskazanych przez bezpośredniego przełożonego analiz do przeglądu zarządzania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze nauk medycznych

  • minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu standardów akredytacyjnych dla szpitali

  • znajomość norm zintegrowanych systemów zarządzania (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001)

  • uprawnienia auditora wewnętrznego będą dodatkowym atutem

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • samodzielność, dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach

  • pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych, wprowadzając innowacyjne na skalę światową rozwiązania w zakresie technologii medycznej. Obecnie Grupę American Heart of Poland tworzy ponad 30 placówek medycznych, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe, co czyni z nas jedyną w Polsce tak wyspecjalizowaną siecią, która w kompleksowy sposób leczy schorzenia sercowo-naczyniowe począwszy od prewencji i profilaktyki, terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po rehabilitację pozwalającą na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego.

Przewiń do profilu firmy