Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Aktuarialnych - Dział Aktuarialny Ubezpieczeń na Życie

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków
    • kalkulacja rezerw techniczno – ubezpieczeniowych oraz innych naliczeń aktuarialnych;
    • rozwój narzędzi, procesów aktuarialnych, baz danych na potrzeby modelowania aktuarialnego;
    • analiza zyskowności i szkodowości portfeli polis ubezpieczeniowych;
    • udział raportowaniu wg PL GAAP oraz Solvency II do KNF oraz Grupy Generali;
    • współpraca we wdrożeniach nowych produktów oraz zmian w systemach IT;
    • udział w projektach aktuarialnych (m.in. wdrożenie IFRS17).
    Oczekujemy
    • wykształcenia matematycznego lub ukończenia kierunków pokrewnych (nauki ścisłe);
    • 2-letniego doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy (preferowane doświadczenie w aktuariacie finansowym);
    • doświadczenia w pracy z dużymi zbiorami danych (SQL, SAS, 4GL);
    • znajomości metod i technik aktuarialnych;
    • rozwiniętych zdolności analitycznych;
    • dobrej znajomości języka angielskiego;
    • umiejętności pracy w zespole;
    • zaangażowania, samodzielności i dokładności w wykonywaniu zadań.

    Dodatkowym atutem będzie

    • znajomość MS Excel z wykorzystaniem VBA;
    • licencja aktuarialna (lub w trakcie zdawania);
    • znajomość regulacji w zakresie tworzenia rezerw oraz modelowania pod Solvency II.
    Oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej;
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali, karty sportowe);
    • niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy.