Oferta pracy

Specjalista ds. Aktuarialnych

UNIQA

  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

UNIQA

Chłodna 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspólnie z nami będziesz tworzył i rozwijał modele taryfikacyjne dla produktów komunikacyjnych oraz mieszkaniowych;

  • Budowanie modeli predykujących szkodowość klientów;

  • Optymalizowanie cen dla poszczególnych produktów ubezpieczeniowych;

  • Wpływ na prowadzoną strategię cenową i wyniki finansowe firmy;

  • Analizowanie danych portfeloweych

  • Wprowadzanie zmian w taryfie oraz monitorowanie wpływu przeprowadzonych zmian;

  • Przygotowywanie raportów dla biznesu i zarządu.

  • Szukanie zastosowań narzędzi uczenia maszynowego oraz rozwijał już istniejące rozwiązania ML

Nasze wymagania

  • Studiujesz (preferowany IV/V rok studiów) lub już zakończyłeś naukę na kierunku: matematyka, statystyka, metody ilościowe, informatyka, ekonomia itp.;

  • Interesuje cię analiza danych, wnioskowanie statystyczne, ekonometria, machine learning, data science;

  • Znasz SQL, R lub Python i chcesz rozwijać swoje umiejętności programowania w tych językach;

  • Wiesz co to modele glm, random forest, gradient boosting, artificial intelligence, lub chcesz zgłębić swoją wiedzę w tych tematach;

  • Potrafisz się komunikować różnież po angielsku;

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole, nastawionym na wzajemną wymianę wiedzy i ciągłe jej poszerzanie;

  • W okresie wdrażania wsparcie mentora z bogatym doświadczeniem, który ułatwi Ci poznanie firmy i specyfiki obszaru;

  • Pracę zdalną, a po pandemii pracę w modelu hybrydowym: zdalna/w biurze w centrum Warszawy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach;

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich możliwości;

  • Umowę o pracę.

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy