Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Aktuarialnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista  ds. Aktuarialnych

    Departament Rozwoju Oferty Ubezpieczeniowej/Biuro Aktuarialne

    Nr ref. CEN/212/10/2017p

    Główne zadania:

    • wsparcie Dyrektora Biura Aktuarialnego przy tworzeniu modeli na potrzeby analiz aktuarialnych, przygotowywanie tych analiz oraz szacowanie finansowych wpływów różnych zdarzeń na funkcjonowanie i efektywność bankowości ubezpieczeniowej
    • przygotowanie analiz zachowania parametrów biznesowych produktów ubezpieczeniowych oraz przebiegów ich szkodowości
    • wsparcie Dyrektora Biura Aktuarialnego przy kształtowaniu oferty cenowej w zakresie produktów ubezpieczeniowych

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,  (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, ekonomia, metody ilościowe)
    • znajomości relacyjnych baz danych wraz z narzędziem do ich analizy (SQL, SAS itp.)
    • znajomości MS Excel oraz umiejętności programowania w Visual Basic
    • znajomość oprogramowania statystycznego (R, SAS, SPSS itp.) będzie mile widziana
    • rzetelności, dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i zaangażowania w realizowaniu przydzielonych zadań

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • profesjonalny system szkoleń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.