Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Akustyki

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy poszukuje kandydata/ tki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Opis stanowiska:

    Zarządzanie i kontrola testerów akustycznych w oparciu o istniejące narzędzia pomiarowe. Rozwijanie nowych systemów akustycznych dla manualnych i automatycznych linii produkcyjnych. Standaryzacja oprzyrządowania pomiarowego dla całej Grupy zgodnie z planami rozwojowymi firmy.

    Zakres obowiązków:

    • Utrzymanie i ulepszanie kompleksowych skomputeryzowanych testerów głośników NTi i Klippel
    • Opracowywanie i rozwój wskaźników  wydajności i przydatności nowych systemów i metod analizy głośników
    • Wdrażanie jednego standardu instrumentów i metod analizy głośników dla całej grupy ASK (zgodnie z planem rozwoju).
    • Zarządzanie laboratorium zgodnie z centralnymi procedurami jakości
    • Kontakt i współpraca mailowa z producentem systemu Klippel, w celu uzyskiwania informacji o nowych produktach i nowych metodach analiz, oraz zastosowania ich w praktyce.
    • Aktywny udział w auditach Klienta

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, mechanika, elektronika, informatyka)  – preferowana specjalność: Wibroakustyka i Inżynieria Dźwięku
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego bądź włoskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Znajomość parametrów mechanicznych i akustycznych głośników, znajomość podstawowych elementów elektrycznych
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Pakiet szkoleń
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Stabilność zatrudnienia
    • Zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę na pełny etat
    • Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości za pomocą przycisku aplikowania lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

    ASK Poland Sp. z o.o.

    ul. Wyzwolenia 74
    43-300 Bielsko-Biała
    Tel.(33)812 07 91

    Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74 ."

    Uprzejmie informujemy iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest ASK Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Wyzwolenia 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.