Oferta pracy

Specjalista ds. alokacji - Analityk przepływu towarów

DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.O firmie

  • Lotnicza 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.

Lotnicza 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o optymalną ilość i strukturę towaru w sklepach

  • analiza i kontrola stanów towaru oraz poziomu sprzedaży

  • wspieranie działu zakupów w Niemczech w planowaniu asortymentu na kolejne sezony

  • współpraca z regionalnymi kierownikami sprzedaży

  • regularne wizyty w sklepach oraz w centrali firmy w Essen

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży związanej z modą

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • umiejętność tworzenia raportów i analiz

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • dobra znajomość MS Excel

  • komunikatywność oraz rozwinięte zdolności interpersonalne

  • gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze organizacyjnej

  • samodzielne stanowisko w centrali firmy we Wrocławiu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą i docenianą pracę w firmie, która zajęła 5. miejsce w branży w rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców, opublikowanym przez Forbes

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • 13 pensja