Oferta pracy

Specjalista ds. alokacji zapasów

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie poziomu zapasów w sklepach i przydzielanie go do poszczególnych sklepów w odpowiedniej ilości i czasie,

  • monitorowanie poziomu zapasów i sprzedaży określonych grup produktów,

  • zatowarowywanie nowych sklepów,

  • dokonywanie przesunięć międzymagazynowych.

Nasze wymagania

  • chcesz rozwijać i wykorzystywać swoje umiejętności analityczne,

  • dobrze obsługujesz pakiet MS Office, zwłaszcza program Excel,

  • znasz dobrze język angielski i potrafisz się swobodnie komunikować,

  • interesujesz się nowoczesnym handlem i zasadami rządzącymi zarządzaniem zapasami,

  • jesteś pracowity, odpowiedzialny i samodzielny,

  • jesteś skrupulatny, ale potrafisz działać pod presją czasu,

  • chętnie i szybko się uczysz,

  • chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową.

To oferujemy

  • perspektywy rozwoju zawodowego,

  • korzystne warunki wynagradzania i umowę o pracę,

  • dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach Pepco, czy platforma benefitowa (do wyboru Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, itp.),

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria