Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analitycznych

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”O firmie

  • Dożynkowa 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”

Dożynkowa 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie prób do badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych;

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych materiałów wyjściowych, półproduktów, produktów syntezy chemicznej, produktów leczniczych;

  • Wykonywanie analiz ścieków z oczyszczalni przyzakładowej;

  • Nadzór techniczny, konserwacja aparatury laboratoryjnej;

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie pełnionych obowiązków;

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: chemia, farmacja, biologia, biotechnologia;

  • Doświadczenie pracy z wykorzystaniem aparatury HPLC, GC;

  • Doświadczenie pracy w laboratorium fizykochemicznym;

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technik analitycznych: HPLC, GC, UV/VIS, chromatografii cienkowarstwowej, pomiary pH-metryczne, miareczkowanie;

  • Znajomość podstaw statystyki;

  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia, planowania, zdolności organizacyjne

  • Terminowa realizacja zadań, efektywna komunikacja i umiejętność pracy zespołowej;

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;

  • Znajomość zasad systemu jakości (GMP, GLP, HACCP);

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane doświadczenie w firmie farmaceutycznej, w tym znajomość technik badania postaci leku: uwalnianie, ścieralność, czas rozpadu;

  • Mile widziana znajomość zasad kwalifikacji systemów skomputeryzowanych aparatury kontrolno-pomiarowej, doświadczenie pracy z systemem OpenLab.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, podniesienia kwalifikacji w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop