Oferta pracy

Specjalista ds. Analityki Biznesowej Online

Grupa TVNO firmie

Rekrutacja zdalna

Grupa TVN

Wiertnicza 166

Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie członkiem Zespołu Analityki i Wyceny Produktu.
Odpowiadała będzie za przygotowywanie analiz dla działów sprzedaży oraz produktu digitalowego. A także za wsparcie analityczne realizacji procesów sprzedażowych oraz produktowych dedykowanych obszarowi reklamy digital Grupy TVN Discovery.

Lokalizacja: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie raportów oglądalności serwisów oraz aplikacji;
  • raportowanie statystyk produktowych i wskaźników KPI dotyczących sprzedaży;
  • zasilanie danymi narzędzi BI monitorujących plany i ich wykonanie przez biznes;
  • raportowanie i dostosowywanie go do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów wewnętrznych;
  • obsługę zapytań ad hoc;
  • bliską współpracę projektową z zespołami redakcyjnymi, strategicznymi, projektowymi w ramach tygodniowych statusów;
  • przygotowywanie danych do prezentacji na potrzeby klientów wewnętrznych.

OCZEKUJEMY:

  • wiedzy nt. analityki internetowej oraz znajomości rynku internetowego w Polsce;
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży mediowej;
  • umiejętności pisania zapytań w języku SQL;
  • zaawansowanego poziomu znajomości MS Office (przede wszystkim Excel i PowerPoint);
  • wskazana jest znajomość GoogleAnalytics oraz narzędzi Gemius (gemiusTraffic, gemiusStream, gemiusPrism, gemiusAudience);
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • wysoko rozwiniętych kompetencji analitycznych;
  • dokładności i samodzielności;
  • umiejętności zarządzania czasem i ustawiania priorytetów zadań;
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych/interpersonalnych.

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery;
  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą;
  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków, karta sportowa;
  • szereg działań rozwojowych (szkolenia, dofinansowanie do języka angielskiego);
  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został  wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TVN S.A. z siedzibą w Warszawie Wiertnicza 166 moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV. Zostałem/łam poinformowany/a, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy