Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analityki Internetowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Duża, wiodąca w swojej kategorii, międzynarodowa firma z branży telekomunikacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    MA/11/2017
    Opis stanowiska:
    • Monitorowanie i interpretacja danych z narzędzi analitycznych
    • Przygotowanie raportów i analiz
    • Przygotowywanie zwięzłych podsumowań uzyskanych danych w postaci prezentacji
    • Inicjowanie zmian w oparciu o uzyskane dane
    Wymagania:
    • Silne kompetencje w obszarze analizy i interpretacji danych
    • Rzetelność, systematyczność, terminowość
    • Znajomość Excela na 5+
    • Ukończone studia z obszaru: matematyka, statystyka, ekonomia
    • Mile widziane: podstawy SQL, PL/SQL Developer
    • Mile widziane: znajomość Google Analytics
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę lub umowę o współpracę (faktura)
    • Kartę Multisport i pakiet medyczny
    • Szkolenia przygotowujące do pracy
    • Czerpanie z doświadczeń innych krajów, w których działa firma

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
    Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej