Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Analityki

Adamed Pharma S.A.O firmie

Adamed Pharma S.A.

Mariana Adamkiewicza 6A

Pieńków (pow. nowodworski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad badaniami stabilności dla projektów prowadzonych w R&D Adamed Pieńków.
  • Przygotowanie protokołów/raportów z badań stabilności.
  • wykonywanie analizy trendu (jeżeli dotyczy), ocena badań sezonowanych produktów, tworzenie kart trwałości produktów.
  • Przygotowywanie sekcji Stability w Module 3 dokumentacji rejestracyjnej.
  • Terminowe wykonywanie analiz fizykochemicznych i przekazywanie wyników badań w trakcie rozwoju leku.
  • Opracowywanie dokumentacji analitycznej niezbędnej do wykonania produkcji pilotażowej – specyfikacji, instrukcji analitycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: farmacja, chemia lub pokrewne,
  • Około 2-letnie doświadczenie w placówce naukowej lub w przemyśle farmaceutycznym – preferowany obszar: badania i rozwój lub kontrola jakości,
  • Znajomość teoretycznej i praktycznej technik analitycznych – HPLC, GC,
  • Znajomość wymagań ICH i FDA dotyczących rozwoju i walidacji metod analitycznych dla substancji i form leków,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kafeterię szkoleń
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników

Specjalista ds. Analityki, Mariana Adamkiewicza 6A, Pieńków (pow. nowodworski)