Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Sprzedaży

YORK PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Bolechowo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W YORK PL troszczymy się o ludzi i ich potrzeby. Stawiamy na nowoczesne
rozwiązania technologiczne, unikatowy design i funkcjonalność.
Stale uzupełniamy ofertę o nowe produkty, które pomagają w utrzymaniu czystości
gospodarstw domowych na całym świecie.
Oferujemy pracę, w której rozwój idzie w parze z codziennymi obowiązkami.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • analiza sprzedaży w celu wsparcia bieżących działań handlowych oraz akcji promocyjnych,
  • koordynacja procesu planowania popytu dokonywanego przez działy handlowe,
  • monitorowanie realizacji budżetów sprzedażowych i marżowych,
  • nadzór i administracja procesów przetargowych,
  • wsparcie administracyjne działów handlowych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności analityczne,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii lub nauk ścisłych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub francuskiego.

Co oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • nowe unikatowe doświadczenia w jednej z wiodących firm w sektorze FMCG w Polsce,
  • otwartość na Twoje pomysły i rozwiązania,
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę.

A ponadto:

  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ
  • KURSY JĘZYKOWE
  • SZKOLENIA
  • ZNIŻKI NA STUDIA W WSB
  • KARTA MULTISPORT
  • DOFINANSOWANIE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
  • NIEZBĘDNE NARZĘDZIA PRACY

Dołącz do nas i zostań częścią Zespołu York!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 o Ochronie danych osobowych tj. Dz.U.2018.1000), prowadzonych przez YORK z siedzibą w  Bolechowie."

Ogłoszenie archiwalne