Ta oferta pracy jest nieaktualna od 401 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analityki

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 17.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    MIEJSCE PRACY: Starogard Gdański

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Opracowywanie i walidacja nowych metod analitycznych lub modyfikacja istniejących metod dla substancji aktywnych i produktów leczniczych
    • Opracowywanie dokumentacji analitycznej i rejestracyjnej
    • Wykonywanie badań stabilności dla substancji aktywnych i produktów leczniczych
    • Transfer technologii do laboratorium kontroli jakości oraz firm zewnętrznych
    • Wykonywanie kwalifikacji aparatury fizykochemicznej
    • Współpraca z osobami z innych zespołów w firmie – praca w grupach projektowych

    W departamencie R&D:

    • Posiadamy najnowocześniejsze laboratoria
    • Pracują z nami naukowcy o najwyższych kwalifikacjach
    • Jesteśmy liderem innowacyjności
    • Pracujemy nad nowoczesnymi formami farmaceutycznymi

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
    • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w analitycznym laboratorium farmaceutyczny
    • Znajomość technik analitycznych klasycznych i instrumentalnych m.in. HPLC, UPLC, GC, UV
    • Dobra znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie aplikacji biurowych
    • Otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa)
    • Znajomość zasad pracy zgodnych z systemem GMP/GLP
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
    • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych)
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy