Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analiz / Analityk

VERCO S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w przygotowywaniu planów sprzedaży dla Konsultantów Medycznych i Farmaceutycznych

  • Monitorowanie realizacji celów

  • Analiza regionalnych danych sprzedażowych dla wybranego obszaru

  • Weryfikacja rozliczeń z podmiotami rynku farmaceutycznego

  • Przygotowywanie podsumowań i prezentacji na potrzeby działu sprzedaży i marketingu

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc

  • Administracja CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe min licencjat

  • Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym w branży farmaceutycznej

  • Bardzo dobra znajomość Excela (tabele przestawne, zaawansowane formuły i funkcje)

  • Znajomość platformy Farmaprom

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz wielozadaniowość

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Kwartalny system premiowy

  • Szansę rozwoju zawodowego w doświadczonym Zespole

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

VERCO S.A.

Dynamicznie rozwijająca się firma farmaceutyczna, specjalizująca się w innowacyjnych produktach ginekologicznych, okulistycznych i skin care.

Przewiń do profilu firmy