Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz biologicznych

Fish Farm Solutions Sp. z o.o.

  • Bierutowska 57-59, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bierutowska 57-59

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • analiza tkanek łososi i krewetek pod kątem obecności wybranych patogenów,

  • analiza literaturowa przedmiotu badań,

  • wybór celów molekularnych do analiz,

  • preparatyka wybranych tkanek ryb i krewetek w celu wyboru najlepszych warunków do detekcji patogenów,

  • koordynacja laboratorium biologicznego,

  • okazjonalne delegacje zagraniczne w celu walidacji testów diagnostycznych,

  • bieżąca analiza wyników, wyciąganie wniosków, samodzielne projektowanie eksperymentów,

  • sporządzanie raportów z badań,

  • sporządzanie analiz naukowych i statystycznych na potrzeby projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne z zakresu biologii, biotechnologii lub weterynarii

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • znajomość podstawowych procedur laboratoryjnych

  • doświadczenie w pracy w laboratorium biologicznym lub biotechnologicznym

  • znajomość techniki RT-PCT

  • podstawowa umiejętność pracy z tkankami

  • znajomość metod izolacji materiału genetycznego z próbek biologicznych

Mile widziane

  • dyspozycyjność na okazjonalne wyjazdy służbowe do Norwegii

  • zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość tworzenia nowatorskich rozwiązań i ciekawych projektów,

  • doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji

  • możliwość realizacji autorskich pomysłów,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy,

  • stabilną sytuację w firmie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Misją Fish Farm Solutions Sp. z o.o. jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych dla akwakultury, szczególnie w obszarze farm rybnych. Spółka opracowuje szybki i czuły test diagnostyczny – FishSensor, do wykrywania (detekcji) najczęściej występujących patogenów w hodowlach rybnych. Konstruujemy i będziemy wdrażać na rynek małe, przenośne urządzenie, które będzie umożliwiało natychmiastową diagnostykę na farmie rybnej.

Przewiń do profilu firmy