Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analiz biologicznych

Fish Farm Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fish Farm Solutions Sp. z o.o.

Bierutowska 57-59

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza tkanek łososi i krewetek pod kątem obecności wybranych patogenów,
  • analiza literaturowa przedmiotu badań,
  • wybór celów molekularnych do analiz,
  • preparatyka wybranych tkanek ryb i krewetek w celu wyboru najlepszych warunków do detekcji patogenów,
  • koordynacja laboratorium biologicznego,
  • okazjonalne delegacje zagraniczne w celu walidacji testów diagnostycznych,
  • bieżąca analiza wyników, wyciąganie wniosków, samodzielne projektowanie eksperymentów,
  • sporządzanie raportów z badań,
  • sporządzanie analiz naukowych i statystycznych na potrzeby projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne z zakresu biologii, biotechnologii lub weterynarii
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość podstawowych procedur laboratoryjnych
  • doświadczenie w pracy w laboratorium biologicznym lub biotechnologicznym
  • znajomość techniki RT-PCT
  • podstawowa umiejętność pracy z tkankami
  • znajomość metod izolacji materiału genetycznego z próbek biologicznych

Mile widziane

  • dyspozycyjność na okazjonalne wyjazdy służbowe do Norwegii
  • zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość tworzenia nowatorskich rozwiązań i ciekawych projektów,
  • doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość realizacji autorskich pomysłów,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy,
  • stabilną sytuację w firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Misją Fish Farm Solutions Sp. z o.o. jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych dla akwakultury, szczególnie w obszarze farm rybnych. Spółka opracowuje szybki i czuły test diagnostyczny – FishSensor, do wykrywania (detekcji) najczęściej występujących patogenów w hodowlach rybnych. Konstruujemy i będziemy wdrażać na rynek małe, przenośne urządzenie, które będzie umożliwiało natychmiastową diagnostykę na farmie rybnej.

Specjalista ds. analiz biologicznych, Bierutowska 57-59, Wrocław