Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Biznesowych

Velvet CARE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Velvet CARE jest jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. Sercem firmy jest marka Velvet, marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce. Zatrudniamy prawie 700 pracowników, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów. To co nas wyróżnia, to ponad 120 – letnia tradycja, a zakład produkcyjny w Kluczach w woj. małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w produkcji wyrobów papierowych i celulozowych.

Miejsce pracy:
Warszawa, ścisłe centrum

Zakres obowiązków

  • Analiza marżowości produktów, klientów wraz z analizą odchyleń
  • Raportowanie rachunku wyników firmy wraz z analizą odchyleń
  • Analiza i kontrola poziomu wydatków handlowych firmy
  • Ścisła współpraca z działem handlowym, marketingu i planowania zapewniająca wsparcie decyzji biznesowych
  • Udział w procesie finansowego zamykania miesiąca
  • Aktywny udział w procesie planowania i budżetowania wyników firmy
  • Bieżące kalkulacje finansowe dotyczące produktów oraz aktywności promocyjnych

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub pokrewnym
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie analiz finansowych lub controllingu, w pracy w branży FMCG
  • Doświadczenie w zakresie analizy danych, wyciągania wniosków, formułowania zaleceń i prognoz
  • Biegła znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Mile widziana znajomość systemu SAP i Cognos

Oferujemy

  • Pracę w firmie mającej w swoim portfolio rozpoznawalne marki
  • Doskonałą lokalizację biura ( Warszawa, ścisłe centrum)
  • Pracę w bardzo dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
  • Pracę w zgranym zespole, zaangażowanym i zmotywowanym
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych ( karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy