Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Biznesowych

Toyota Bank Polska S.A.O firmie

  • Postępu 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toyota Bank Polska S.A.

Postępu 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie informacji zarządczej w postaci raportów, analiz oraz prezentacji (cyklicznych i bieżących)

  • Przygotowywanie informacji zarządczych dotyczących rynkowych trendów sprzedaży oraz rekomendacji rozwoju biznesu w oparciu o realizowane analizy

  • Zapewnienie informacji o stopniu wykonania celów sprzedażowych w sieci sprzedaży

  • Analizy bieżącego portfela umów w zakresie wniosków, retencji oraz profitability

  • Sporządzanie raportów oraz prezentacji na potrzeby wewnętrzne firmy

  • Realizacja automatyzacji raportowej i proponowanie rozwiązań usprawniających

  • Utrzymanie repozytorium danych oraz rozbudowa o nowe źródła danych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Praktyczna znajomość baz danych

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, matematyczne, statystyczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w środowisku SAS (Enterprise Guide)

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych - PowerBI

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Wiedza z zakresu analizy danych

  • Doświadczenie w branży finansowej / leasingowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Samodzielność oraz komunikatywność

To oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym Zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy

  • możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy

  • premię uznaniową roczną, pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, bonus wakacyjny, naukę języka angielskiego)

  • zatrudnienie w formie b2b lub umowy o pracę

  • możliwość pracy zdalnej

Toyota Bank Polska S.A. należy do Toyota Financial Services, holdingu spółek finansowych grupy Toyota - jednej z największych światowych marek samochodowych.

Oferujemy Klientom Indywidualnym oraz Instytucjonalnym najwyższej jakości rozwiązania wspierające finansowanie zakupu pojazdów, dostosowane do ich szczególnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy