Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analiz biznesowych

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza raportów generowanych z hurtowni danych zawierających wyniki sprzedażowe placówek Banku
  • tworzenie pipeline sprzedażowego
  • monitorowanie realizacji celów sprzedażowych na podstawie danych biznesowych pozyskiwanych z hurtowni danych
  • dokonywanie wieloaspektowych analiz w zakresie oceny efektywności ekonomiczno- finansowej placówek, w tym również rozliczanie, monitorowanie nakładanych na placówki planów poprawy efektywności w zakresie nakładanych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • kreatywność w myśleniu i działaniu
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz PowerPoint
  • doświadczenie w zakresie kontrolingu biznesowego
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport, świadczenia świąteczne, projekty wolontariackie/ekologiczne i dzień wolny z tytułu wolontariatu, sekcje sportowe, dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. analiz biznesowych, Warszawa