Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz Biznesowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-07-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

    nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Dział Analiz i Zarządzania Kampaniami CRM szuka kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza zachowań klientów pod kątem działań retencyjnych i lojalizacyjnych
    • Analiza efektywności prowadzonych działań cross i up-sell
    • Aktywne poszukiwanie szans zwiększających skuteczność prowadzonych działań CRM
    • Wsparcie operacyjne w zakresie analiz i rekomendacji z obszaru CRM
    • Prezentowanie rekomendacji w oparciu o wyniki przeprowadzonych analiz

     Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia zawodowego w wykonywaniu analiz biznesowych oraz przedstawianiu wniosków i rekomendacji
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
    • Biegła znajomość języka SQL (mile widziane doświadczenie na bazach Oracle)
    • Bardzo dobra znajomość programów Excel i Power Point
    • Dokładność i skuteczność w rozwiązywaniu problemów
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Terminowość i samodzielność w działaniu

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe
    • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
    • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
    • Owocowe czwartki
    Wyślij nam swoje CV.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.