Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. analiz danych i rozliczeń

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do pracy na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. ANALIZ DANYCH I ROZLICZEŃ
    Miejsce pracy: Kraków
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie raportów do analizy danych na potrzeby wewnętrzne firmy oraz rozliczeń i sprawozdań wynikających z przepisów prawnych.

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie wytycznych dla działu IT, celem dostosowania systemu do zmian przepisów prawnych i nadzór nad ich prawidłową realizacją,
    • przygotowanie raportów do analizy danych na potrzeby wewnętrzne firmy
    • usprawnianie narzędzi analitycznych i raportowych
    • wdrażanie zmian w raportach zgodnie z założeniami biznesowymi oraz poprawa funkcjonalności istniejących raportów przy ścisłej współpracy z działem IT
    • przygotowanie rocznych rozliczeń i sprawozdań wynikających z przepisów prawa,
    • bezpośrednia współpraca z Działem  Handlowym,  w tym przygotowywanie raportów dla opiekunów Klientów
    • współpraca z działem Księgowości

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
    • zdolności analityczne
    • umiejętność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji
    • znajomość programu CDN XL
    • znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym, w tym tabel przestawnych
    • dokładność i sumienność
    • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
    • wykształcenie lub doświadczenie w dziedzinie księgowości będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • samodzielne, niezależne stanowisko
    • pracę w renomowanej firmie będącej liderem w branży
    • zdobycie wiedzy i doświadczenia z zakresu ochrony środowiska
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
    klikając w przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.