Oferta pracy

Specjalista ds. analiz danych

ASM SALES FORCE AGENCYO firmie

  • Niedźwiedzia 6B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASM SALES FORCE AGENCY

Niedźwiedzia 6B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza wyników i trendów oraz podejmowanie działań korekcyjnych i optymalizacyjnych w poszczególnych kanałach on-line ( bezpośredni nadzór nad podwykonawcami)

  • Doskonała umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków

  • Wdrażanie i monitoring KPI, opracowywanie zestawu raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne , analiza skuteczności działań promocyjnych

  • Dostarczanie analiz dużych ilości danych, zestawień oraz raportów dla takich odbiorców jak Szefowie Działów, Klienci

  • Współpraca z przedstawicielami firmy ( Klient wewnętrzny)

  • Pozyskiwanie nowych źródeł informacji we współpracy z dostawcami danych rynkowych

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności analityczne, umiejętność pracy na dużych zbiorach danych

  • Wykształcenie wyższe ( technologie, informatyka)

  • Doświadczenie w prezentacji danych, wyciąganiu wniosków i tworzeniu na ich podstawie rekomendacji

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Pracę na rzecz największych Klientów rynku

  • B2B, umowa zlecenie

  • Telefon, laptop służbowy

  • Karta Multisport, pakiet medyczny

  • Udział w firmowych konkursach i wyjazdach integracyjnych

  • Lokalizacja biura: blisko Metra Służew

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

ASM Sales Force Agency jest czołową spółką należącą do grupy kapitałowej ASM GROUP S.A.

Grupa realizuje cele swoich KLIENTÓW na terenie Polski, Włoch, Niemiec, Austrii i Szwajcarii w ramach kilku linii biznesowych m.in.: merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży, field marketingu oraz badań marketingowych.

Dzięki doskonałej znajomości rynku, zasięgowi działania, szerokim kompetencjom oraz know-how krajowych i zagranicznych ekspertów realizuje kompleksowo projekty ukierunkowane na zwiększenie sprzedaży i promocję.

Przewiń do profilu firmy