Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. analiz ekonomiczno - finansowych

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuO firmie

  • Jurija Gagarina 11, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Jurija Gagarina 11

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu klasy ERP w zakresie modułu zarządzania projektami

  • przygotowywanie zestawień i analiz wielowymiarowych na potrzeby władz uczelni

  • współpraca z jednostkami merytorycznymi w zakresie optymalizacji procesów kontrolingowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość zasad rachunkowości finansowej

  • znajomość zasad analiz ekonomiczno – finansowych

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • komunikatywność

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

  • znajomość baz danych MS SQL

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj teraz.

,,specjalista ds. analiz” w terminie do dnia 25.01.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami