Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Ekonomicznych i Rozliczeń

DB Cargo Polska S.A.O firmie

  • Wolności 337, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DB Cargo Polska S.A.

Wolności 337

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie oraz kontrola budżetu. Analiza odchyleń

  • Analiza finansowa opłacalności zakupu lub dzierżawy nowego taboru kolejowego

  • Tworzenie planów oraz rezerw kosztowych działu

  • Kontrola rozliczeń , zarządzanie fakturami , weryfikacja zgodności obciążeń za zakupione usługi

  • Współudział w przygotowaniu dokumentacji cen transferowych

  • Wsparcie administracyjne działu, redagowanie pism

  • Wsparcie w tworzeniu umów kosztowych i przychodowych

  • Przygotowanie uchwał na Zarząd

  • Zamawiane materiałów i usług

  • Nadzór nad środkami trwałym (przyjmowanie i likwidacja środków trwałych)

  • Udział w projektach Grupy, w tym również międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne (finanse, zarządzanie, controlling, księgowość)

  • 2 letnie doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie zadań

  • Dobra znajomość programu MS Excel, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, otwartość

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Przewiń do profilu firmy