Oferta pracy

Specjalista ds. analiz energetycznych

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz hydraulicznych / energetycznych w ramach projektu inteligentnych sieci ciepłowniczych

  • optymalizacja parametrów eksploatacyjnych systemów ciepłowniczych

  • analizowanie danych pomiarowych

  • dokonywanie analizy kosztów związanych z: bezpieczeństwem dostaw energii, bilansu mocy, optymalizacji zużycia energii i kosztów eksploatacyjnych infrastruktury

  • przygotowywanie modeli obliczeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne bądź w trakcie studiów (kierunek: Inżynieria Środowiska/Energetyka/ Mechanika i Budowa Maszyn

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu zagadnień analiz cieplno-przepływowych i energetycznych

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka Python

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programów Excel i Word

To oferujemy

  • ciekawe zadania i różnorodny zespół

  • możliwość pracy hybrydowej

  • udział w projektach międzyobszarowych

  • opiekę medyczną

  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy