Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz farmaceutycznych

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Michała Bobrzyńskiego 14

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz GC-FID, GC-MS, HPLC (UV-VIS, DAD, IR, FLD, CAD)

  • opracowywanie, walidacja/weryfikacja/transfer metod analitycznych zgodnie z wymaganiami farmakopealnymi oraz w ramach realizacji projektów badawczych

  • wykonywanie analiz z zakresu badań postaci leku (czas rozpadu tabletek/kapsułek; uwalnianie API; pomiar twardości/kruchości/ścieralności itp.)

  • dokumentowanie wyników i prowadzenie zapisów zgodnie z obowiązującym w firmie systemem zapewnienia jakości (GMP oraz ISO 9001)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w laboratorium farmaceutycznym i praktycznej znajomości GMP. To jest kluczowe kryterium otwierające naszą rozmowę

  • wykształcenie wyższego, kierunek: chemia, chemia analityczna, farmacja i pokrewne

  • umiejętność pracy z Farmakopeą polską i europejską

  • umiejętność opracowania, walidacji/weryfikacji i transferu metod

  • umiejętność wykonywania badań postaci leku (czas rozpadu tabletek/kapsułek; uwalnianie API z postaci farmaceutycznej)

  • praktyczna znajomość technik chromatograficznych (chromatografia cieczowa, gazowa z przystawką headspace) oraz obsługa aparatury w obrębie wymienionych technik

  • znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodne przeszukiwanie literatury fachowej

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • kreatywność w podejmowaniu nowych wyzwań badawczych

  • zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • wykonywanie klasycznych technik analitycznych (miareczkowanie, TLC, itp. )

  • doświadczenie w wykonywaniu analiz techniką LC-MS, SFC

  • praca w dziale badań i rozwoju firmy farmaceutycznej

To oferujemy

  • umowa o pracę, stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w firmie z unikalną ofertą i infrastrukturą

  • dopłaty do posiłków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy uniwersytecką spółką zarządzającą Life Science Parkiem oraz oferującą bogaty zestaw usług dla przedsiębiorców rozwijających nauki przyrodnicze. W ofercie JCI znajduje się m.in. szeroki zakres usług badań kontraktowych. Spółka posiada szereg własnych laboratoriów, w których realizuje usługi badawcze dla największych firm z sektora biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego w Polsce.

Więcej informacji na: www.jci.pl

Przewiń do profilu firmy