Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz Finansowo - Handlowych

CASTORAMA POLSKAO firmie

  • Krakowiaków 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CASTORAMA POLSKA

Krakowiaków 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów inwestycyjnych, przeprowadzanie analizy opłacalności oraz kalkulacja zwrotu z inwestycji (projekty wymiany gamy)

  • współtworzenie narzędzi analitycznych dla Działu Finansowego i Handlowego

  • raportowanie i analiza wyników sprzedaży i marży, akcji promocyjnych i zapasu

  • sporządzanie miesięcznych raportów i analiz dla lokalnego zarządu i grupy kapitałowej

  • udział w przygotowywaniu i aktualizacji budżetów oraz planów strategicznych spółki

  • analizy ad hoc

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarach: finanse, analizy, bankowość

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

  • bardzo dobra praktyczna znajomość programu MS Excel, mile widziana znajomość programu Visual Basic, analizatorów baz danych (Cognos, SAP)

  • dobre umiejętności analityczne, komunikatywność

  • umiejętność pracy w projektach międzydziałowych

  • sumienność i terminowość

To oferujemy

  • pracę w miłej i twórczej atmosferze

  • możliwość rozwoju m.in. poprzez szereg szkoleń

  • przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania

  • możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy