Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analiz finansowych (FP&A Analyst)

Bunge Polska Sp. z o.oO firmie

  • Kruszwica
    Kruszwica, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • raportowanie wyników finansowych i ich interpretacja,
  • sporządzanie raportów, analiz finansowych, zestawień i planów operacyjnych,
  • kontrola kosztów,
  • wsparcie osób zarządzających poprzez dostarczanie informacji i danych potrzebnych do efektywnego podejmowania decyzji biznesowych.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy w działach finansowych,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe i ekonomiczne),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji własnej pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia specjalistyczne i zawodowe wyzwania,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • dodatkowe benefity pracownicze: m.in. paczki świąteczne i kartę sportową.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Bunge Polska Sp. z o.o

Bunge to światowy lider w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu produktów i składników nasion oleistych i zbóż. Założona w 1818 r. rozległa sieć Bunge wspiera rozwijający się świat, tworząc zrównoważone produkty i możliwości dla ponad 70 000 rolników i konsumentów na całym świecie.

Specjalista ds. analiz finansowych (FP&A Analyst), Kruszwica