Specjalista ds. Analiz Finansowych

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 04.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ECDF Dotacje poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: SPEC.FIN/I/2017

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie sporządzanie analiz finansowych będących elementem dokumentacji aplikacyjnej w ubieganiu się o dofinansowanie w ramach funduszy unijnych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące zadania:

  • sporządzanie analiz finansowych dla projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych na potrzeby aplikowania o środki UE (przygotowanie bilansu, rachunku zysków i strat, prognoz przychodów i kosztów)
  • analiza planów inwestycyjnych potencjalnych Klientów i przygotowywanie prognoz finansowych,
  • bieżące obowiązki związane z pracą biurową i obsługą klientów biznesowych,
  • wyszukiwanie i analiza informacji (dane finansowe przedsiębiorstw),
  • bliska współpraca z pracownikami innych działów,
  • kontakty z instytucjami wdrażającymi/zarządzającymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • zorientowania na klienta, pozytywnego nastawienia, kreatywności i otwartości,
  • fachowości i staranności pozwalających na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych
    z powierzonymi zadaniami,
  • swobodnego poruszania się w aplikacjach systemu MS Office, w tym w szczególności znajomość arkusza kalkulacyjnego – Excel,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, wysokich kompetencji interpersonalnych,
  • prawa jazdy kat. B (mile widziane),
  • wiedzy dotyczących programów operacyjnych i doświadczenia w opracowywaniu analiz finansowych do dokumentacji aplikacyjnych (Regionalne Programy Operacyjne, PO IR).

Preferowane będą osoby posiadające doświadczenie w pracy bezpośrednio związanej
z przygotowaniem analiz finansowych do projektów dofinansowanych z UE.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej organizacji będącej liderem na rynku,
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy w nowoczesnym biurze,
  • niepowtarzalną perspektywę budowy standardów usług,
  • jasne warunki zatrudnienia oraz systemu premiowego,
  • uczestnictwo w ambitnych projektach z różnych branż,
  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz mentoring prowadzony przez doświadczonych specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj teraz wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się