Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz Finansowych

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECDF Dotacje poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref.: SPEC.FIN/I/2017

    Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie sporządzanie analiz finansowych będących elementem dokumentacji aplikacyjnej w ubieganiu się o dofinansowanie w ramach funduszy unijnych.

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące zadania:

    • sporządzanie analiz finansowych dla projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych na potrzeby aplikowania o środki UE (przygotowanie bilansu, rachunku zysków i strat, prognoz przychodów i kosztów)
    • analiza planów inwestycyjnych potencjalnych Klientów i przygotowywanie prognoz finansowych,
    • bieżące obowiązki związane z pracą biurową i obsługą klientów biznesowych,
    • wyszukiwanie i analiza informacji (dane finansowe przedsiębiorstw),
    • bliska współpraca z pracownikami innych działów,
    • kontakty z instytucjami wdrażającymi/zarządzającymi.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • znajomość zasad rachunkowości,
    • zorientowania na klienta, pozytywnego nastawienia, kreatywności i otwartości,
    • fachowości i staranności pozwalających na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych
      z powierzonymi zadaniami,
    • swobodnego poruszania się w aplikacjach systemu MS Office, w tym w szczególności znajomość arkusza kalkulacyjnego – Excel,
    • bardzo dobrej organizacji pracy, wysokich kompetencji interpersonalnych,
    • prawa jazdy kat. B (mile widziane),
    • wiedzy dotyczących programów operacyjnych i doświadczenia w opracowywaniu analiz finansowych do dokumentacji aplikacyjnych (Regionalne Programy Operacyjne, PO IR).

    Preferowane będą osoby posiadające doświadczenie w pracy bezpośrednio związanej
    z przygotowaniem analiz finansowych do projektów dofinansowanych z UE.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej organizacji będącej liderem na rynku,
    • przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy w nowoczesnym biurze,
    • niepowtarzalną perspektywę budowy standardów usług,
    • jasne warunki zatrudnienia oraz systemu premiowego,
    • uczestnictwo w ambitnych projektach z różnych branż,
    • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz mentoring prowadzony przez doświadczonych specjalistów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj teraz wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”

    Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.