Oferta pracy

Specjalista ds. analiz finansowych

Krajowa Agencja Poszanownia Energii S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Krajowa Agencja Poszanownia Energii S.A.

al. Jerozolimskie 65

Warszawa

KAPE jest firmą konsultingową, która świadczy kompleksowe usługi doradcze oraz szkoleniowe w zakresie efektywności energetycznej. Realizujemy szereg projektów międzynarodowych w ramach programów energetycznych Unii Europejskiej, a także projekty krajowe współfinansowane ze środków publicznych. KAPE ma na swoim koncie m.in. realizację kilkaset umów związanych z efektywnością energetyczną dla przedsiębiorstw, organów administracji państwowej i samorządowej. Mamy ustabilizowaną, wysoką pozycję w branży i cieszymy się wielkim zaufaniem naszych Klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie bazujące na ponad 25-letniej działalności w branży.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na pełen etat nowego pracownika, którzy dołączy do naszej organizacji na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz finansowych, ekonomiczno-społecznych oraz analiz popytu projektów inwestycyjnych,
  • sporządzanie analiz rentowności projektów inwestycyjnych oraz trwałości przedsięwzięć,
  • przygotowywanie kompletnych dokumentacji aplikacyjnych dotyczących dofinansowania projektów inwestycyjnych ze środków krajowych lub zagranicznych,
  • identyfikacja oraz pozyskiwanie danych i informacji niezbędnych do przygotowania dokumentacji aplikacyjnych,
  • weryfikacja inwestycji pod kątem możliwości pozyskania zewnętrznego finansowania,
  • bieżąca analiza dofinansowań dostępnych na rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe,
  • umiejętność sporządzania analiz finansowych oraz ekonomicznych projektów inwestycyjnych,
  • umiejętność przygotowywania prognoz finansowych podmiotów publicznych i prywatnych,
  • doświadczenie przy aplikowaniu o środki zewnętrzne na realizację inwestycji (dobrze widziane),
  • skrupulatność, zaangażowanie oraz chęć rozwoju osobistego i aktualizacji zdobytej wiedzy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • lokalizacja biura w ścisłym centrum Warszawy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (udział w projektach, szkoleniach),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy