Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. analiz finansowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 212/LL/18

    LOTOS Lab Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej LOTOS specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie analiz laboratoryjnych produktów naftowych, wód i ścieków oraz środowiska pracy.

    Wykorzystaj swoje kompetencje i rozwijaj się w Grupie LOTOS S.A. na stanowisku:

     Zadania:

    • przygotowywanie analiz finansowych, wycen projektów, wniosków o dofinansowanie w części finansowej
    • udział w procesie pozyskania finansowania dla projektów
    • przygotowywanie materiałów dla inwestorów czy instytucji finansujących
    • gromadzenie i analiza informacji na temat źródeł finansowania innowacyjnych projektów
    • bieżące wsparcie działalności Spółki, udział w projektach wewnętrznych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe licencjackie, preferowane kierunki (ekonomiczne, techniczne)
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych, wycen przedsiębiorstw, analiz finansowych na potrzeby biznes planów, studiów wykonalności, wniosków o dofinansowanie projektów
    • znajomość zagadnień z zakresu finansów, modelowania finansowego, analiz finansowych, wycen przedsiębiorstw
    • znajomość zagadnień związanych z zewnętrznymi źródłami finasowania projektów
    • umiejętność modelowania finansowego
    • bardzo dobra znajomość i biegła obsługa pakietu MS Office
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
    • samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny pakiet Benefitów:
      - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
      - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
      - możliwość zakupu Karty MultiSport i OK.System, zniżki na stacjach paliw LOTOS,
      - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
    • możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy