Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz (fizyko-chemicznych)

Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie badań fizyko-chemicznych w zakresie: materiałów wyjściowych, materiałów opakowaniowych, produktów pośrednich, produktów luzem i wyrobów gotowych;

  • walidacja metod analitycznych, opracowanie dokumentacji;

  • prowadzenie badań stabilności;

  • pobór próbek (produktów pośrednich, produktów końcowych i produktów gotowych) do badań;

  • prowadzenie dokumentacji rejestrującej zgodnie z systemem zarządzania jakością (raportu, protokoły badań, specyfikacje);

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;

  • praca w warunkach GMP i zgodnie z wdrożonym Systemem Zarządzania Jakością.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne;

  • doświadczenie w pracy w laboratorium farmaceutycznym;

  • praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy w wykonywaniu badań fizyko-chemicznych w tym dla produktów leczniczych i suplementów diety;

  • biegła znajomość technik HPLC i ICP oraz znajomość technik GC, UV-Vis, IR oraz metod klasycznych;

  • umiejętność opracowywania nowych metod badawczych dla nowych produktów (badania rozwojowe);

  • znajomość farmakopei i umiejętność jej praktycznego wykorzystania;

  • znajomość wymagań GLP i GMP w produkcji farmaceutycznej;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań;

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu;

  • kreatywność i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań badawczych;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • pracę w stale rozwijającej się firmie z tradycjami;

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Chemiczno Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA

Firma o ugruntowanej pozycji w branży farmaceutycznej poszukuje ambitnej i energicznej osoby na stanowisko

SPECJALISTA DS. ANALIZ fizyko-chemicznych

Miejsce pracy: Kraków

Przewiń do profilu firmy