Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz

Grupa ERGO HestiaO firmie

  • Jelitkowska 51, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa ERGO Hestia

Jelitkowska 51

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • generowanie raportów, zestawień i analiz,

  • monitorowanie terminowości generowanych raportów,

  • wyciąganie wniosków i rekomendowanie rozwiązań,

  • ustalanie i potwierdzanie potrzeb raportowych biura,

  • opracowywanie zapytań SQL i praca na bazach danych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Matematyka, Informatyka, Analiza Danych),

  • bardzo dobra znajomość programu Excel oraz języka SQL,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność,

  • umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • zdolność do nieszablonowego myślenia i przełamywania schematów

  • komunikatywność, dynamizm w działaniu, elastyczność,

  • umiejętność pracy w zespole, zarządzanie czasem, terminowe realizowanie zadań,

  • znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,

  • umowę o pracę,

  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,

  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,

  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,

  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,

  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym.

  • Benefity

  • pakiet zdrowotny

  • specjalna oferta ubezpieczeniowa dla pracowników

  • elastyczne godziny pracy

  • zajęcia sportowe i relaksacyjne w czasie pracy

  • upominki świąteczne

  • aktywności budujące poczucie wspólnoty

  • spotkania integracyjne inspirowane sztuką

  • przedszkole dla dzieci pracowników

  • Hestyjne Centrum Wolontariatu

  • siłownia w naszym biurowcu

  • pakiet dla rowerzystów - bezpłatny lunch, szatnie, parkingi

  • firmowe bistro i kawiarnie

  • sezonowe targi zdrowej żywności

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.