Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. analiz

TAURON SprzedażO firmie

TAURON Sprzedaż

Norberta Barlickiego 2

Gliwice

Kim jesteśmy?

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.
Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Twoje zadania

  • Prowadzenie ewidencji kosztów poszczególnych biur Departamentu Marketingu:
    • zbieranie danych na temat planowanych wydatków
    • zbieranie danych na temat ponoszonych wydatków
    • odnotowywanie wydatków w odpowiednich plikach z regularnością pozwalającą na bieżące monitorowanie i raportowanie wydatków
  • Sporządzanie raportów dotyczących budżetów i innych, formalno-prawno-księgowych na podstawie przekazywanych przez komórki danych:
    • zbieranie i kontrola danych
    • przygotowywanie raportów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi (formatkami)
  • Zatwierdzanie merytoryczne faktur w systemie SAP
  • Zatwierdzanie dokumentów przesyłanych w SWOZ, tworzenie kontraktów i zamówień, i załączanie do nich dokumentów sprawozdawczości finansowej odpowiednich dla danej umowy, na podstawie formatek i dokumentów przekazywanych przez poszczególne biura:
    • prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami Grupy w tym przestrzeganie czasów zatwierdzania dokumentów
    • raportowanie nieprawidłowości i opóźnień
  • Prowadzenie obiegu dokumentów w SAP oraz w innych systemach sprawozdawczości finansowej.
  • Obsługa systemu SOD
  • Tworzenie kontrahenta w TAP
  • Tworzenie rezerw miesięcznych, kwartalnych i rocznych, współpraca z TOK z działem CUW R odnośnie dokumentów płatniczych, ich zmian, korekt i poprawności
  • Prowadzenie ewidencji skuteczności działań marketingowych według określonych wytycznych (formatek):
    • zbieranie danych na temat prowadzonych działań i ich efektywności
    • odnotowywanie efektów działań w odpowiednich plikach z regularnością pozwalającą na bieżące monitorowanie i raportowanie tych efektów
  • Dodatkowe działania wynikające z regulaminów, zarządzeń, uchwał i bieżących potrzeb w zakresie przypisanym do Zespołu oraz zgodnie z posiadanymi kompetencjami
  • Modyfikowanie raportów w celu zwiększania ich funkcjonalności
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie zbierania i analizy danych
  • Samodzielne analizy i przedstawianie wniosków
  • Tworzenie wzorów raportów i formatek realizujących potrzeby analityczne i raportowe

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość technik analizy danych ze zrozumieniem podstawowych pojęć statystycznych
  • Biegła znajomość programów Excel i Access
  • Umiejętność tworzenia prezentacji biznesowych na różnych narzędziach
  • Umiejętność pracy na narzędziach BI
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Znajomość SQL
  • Znajomość SAP

Oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Program
    wdrożeniowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Karta
    Multisport
  • Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Oferta różni się w zależności od Spółki/lokalizacji.

Sprawdź podczas rozmowy rekrutacyjnej, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem www.tauron.pl/rodo/klauzula-ts-rekrutacja

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Spółka: TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Lokalizacja: Gliwice, Kraków

Nr ref: TS/20201/01/02

Ogłoszenie archiwalne