Oferta pracy

Specjalista ds. analiz i alokacji

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera z branży odzieżowej, poszukujemy pracownika na stanowisko Analityka Sprzedaży/Alokacji produktów.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i analiza raportów sprzedaży i marżowości produktów,

  • Udział w analizach akcji specjalnych, promocji i wyprzedaży,

  • Formułowanie wniosków z przeprowadzonych analiz oraz rekomendacji,

  • Udział w procesie alokacji produktów,

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze logistyki, procesów magazynowych,

  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania przejrzystych wniosków,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra znajomość Ms Excel.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym,

  • Benefity pozapłacowe, takie jak karta Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na firmowe produkty,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników