Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. analiz i audytu wewnętrznego

ALFAVOX SOFTWARE sp. z o.o.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie, do Alfavox Software, poszukujemy energicznych i ambitnych osób do pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. Raportowania i analiz.
  • Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu oraz szefów działów
  • Budowanie analiz efektywnościowych i jakościowych w wybranych obszarach funkcjonowania firmy
  • Wsparcie przy tworzeniu i rozliczaniu programów motywacyjnych
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w wyznaczonych obszarach

Nasze wymagania

  • Podstawowe:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość MS Excel (formuły zagnieżdżone, tabele przestawne, formuły tablicowe)
  • Doskonały zmysł analityczny
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych obszarów
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Asertywność i umiejętność obrony swojego zdania.
  • Mile widziane choć niekoniecznie:
  • Podstawowa znajomość VBA dla Excel
  • Umiejętność budowania prostych zapytań SQL
  • Znajomość systemów ERP
  • Wraz z CV możesz przesłać również plik Excela, który zrobiłeś/zrobiłaś, który pokazuje Twoje umiejętności.

To oferujemy

  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość uczenia się od najlepszych
  • Możliwość pracy zdalnie lub hybrydowo
  • Elastyczne godziny pracy (do ustalenia) – możliwa część etatu
  • Narzędzia pracy (telefon i komputer służbowy)
  • Ciekawy pakiet benefitów

O nas

Alfavox Software oferuje rozwiązania cyfrowe, które transformują i przyspieszają biznes organizacji z całego świata. Tworzymy własne oprogramowanie i usługi, a także współpracujemy z globalnymi partnerami, dzięki czemu integrujemy najlepsze dostępne na rynku technologie. W efekcie zmieniamy zasady gry: dostarczamy nowoczesne rozwiązania klasy enterprise w cenach zoptymalizowanych pod kątem potrzeb małych i średnich firm.

Specjalista ds. analiz i audytu wewnętrznego, Ostrów Wielkopolski