Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Emisji Długu

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie emisji papierów dłużnych Banku oraz emisji dla podmiotów zewnętrznych,

  • analiza i monitoring rynku i emitentów,

  • współdziałanie w zakresie emisji Banku na eurorynku,

  • współpraca z emitentami, kancelariami prawnymi, bankami inwestycyjnymi oraz giełdą papierów wartościowych,

  • wdrażanie, modyfikacja i dokumentowanie procesów, regulaminów i procedur,

  • tworzenie narzędzi i materiałów informacyjno-szkoleniowych dla inwestorów/klientów,

  • aktywna współpraca z wewnętrznymi jednostkami Banku i Biura Maklerskiego

Nasze wymagania

  • wiedza praktyczna na temat produktów dłużnych, oferowania i konstruowania prospektów,

  • dobra znajomość narzędzi Excel i PowerPoint,

  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia emisji własnych Banku i organizowania emisji dla podmiotów zewnętrznych,

  • możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o najlepsze standardy bankowości,

  • umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop