Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Analiz i Implementacji Zmian

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Analiz i Implementacji Zmian
    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer ref.: W/ISAIZ

    Twoje zadania:

    • Wsparcie analityczne dla procesów Incident i Problem Management
    • Analiza techniczna i biznesowa problemów występujących w systemach informatycznych
    • Analiza trendów i potencjalnych źródeł awarii
    • Przygotowanie propozycji zmian
    • Zlecanie zadań dotyczących instalacji rozwiązań informatycznych w środowisku produkcyjnym i UAT.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu
    • Praktyczna znajomość zagadnień ITIL v3
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi Remedy ITSM, Jira, technologii bazodanowych MSSQL i ORACLE

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV.
    Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.