Specjalista ds. Analiz i Informacji Zarządczej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje przyszłe zadania:

    • Przeprowadzanie analiz biznesowych wspieranych narzędziami analitycznymi w obszarze ubezpieczeń;
    • Tworzenie oraz rozwijanie raportów przygotowywanych na potrzeby wewnętrzne Grupy AXA oraz instytucji regulacyjnych;
    • Integracja systemów baz danych w celu dostosowywania raportów do potrzeb biznesowych;
    • Udział w opracowywaniu założeń do raportów kontrolnych;
    • Udział w opracowywaniu mechanizmów poprawy jakości danych wykorzystywanych w procesie raportowania.

    Umiejętności, których szukamy:

    • Znajomości MS SQL w stopniu umożliwiającym budowę zapytań, procedur składowanych, funkcji;
    • Umiejętności budowania rozwiązań raportowych z użyciem Reporting Services;
    • Umiejętności analitycznego myślenia;
    • Samodzielności i dobrej organizacji pracy;
    • Umiejętności współpracy w zespole;
    • Umiejętności programowania w SAS  4GL, R lub VBA oraz wiedza z zakresu budowy hurtowni danych będą dodatkowym atutem;
    • Min. 3 letniego doświadczenia w budowaniu raportów oraz analizie danych;
    • Mile widziani absolwenci kierunku metod ilościowych lub matematyki.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku, będącej najbardziej rozpoznawalną marką ubezpieczeniową na świecie;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Bogaty pakiet socjalny i benefity dostosowane do Twoich potrzeb – sam wybierasz z Kafeterii, m.in. karta MultiSport, bilety do kina, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia, dofinansowanie do posiłków itp.;
    • Zniżki na produkty AXA (ubezpieczenia samochodowe, turystyczne, mieszkaniowe, NNW;
    • Realizację projektów i celów w środowisku biznesowym nastawionym na innowacyjność i zwinność;
    • Możliwość szkolenia i pracy w oparciu o metodyki SCRUM i DESIGN THINKING;
    • Partnerskie relacje, oraz serdeczną i koleżeńską atmosferę pracy;
    • Otwartą i bezpośrednią komunikację nastawioną na wspólne rozwiązywanie problemów;
    • Możliwość dzielenia pasji w ramach istniejących 10 AXA Klubów;
    • Miejsce pracy w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA
    przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.

    AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

    bottom