Specjalista ds. analiz i jakości procesów działu obsługi klienta

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Targowa 35

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach na całym świecie. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Specjalista ds. analiz i jakości procesów działu obsługi klientaNumer ref.: 116/2020.

umowa na zastępstwo na około 1 rok

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • analiza i monitorowanie poszczególnych wskaźników,
  • sporządzanie i dystrybucja regularnych planów, raportów i analiz funkcjonowania wybranych obszarów obsługi klienta
  • przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych badań jakości obsługi klienta oraz jakości procesów

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • potrafisz myśleć analitycznie i rozwiązywać problemy
  • potrafisz planować i dobrze organizujesz swoją pracę
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel + Power Point w stopniu zaawansowanym)
  • wyróżniasz się wysoką dbałością o szczegóły
  • dobrze znasz język angielski
  • potrafisz pracować w grupie i pod presją czasu
  • masz gotowość do podjęcia zatrudnienia na umowę na zastępstwo

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (umowa na zastępstwo)
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • Wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy