Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Analiz i Kontrolingu

"MEGAZEC" Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie planów finansowych Spółki (rachunek zysku i strat, bilans, przepływy), nadzór nad ich wykonaniem oraz analiza odchyleń,

  • bieżąca kontrola kosztów stałych i ogólnego zarządu,

  • opiniowanie umów kosztowych i przychodowych,

  • ocena wniosków zakupowych w zakresie kwot i celowości wydatków,

  • sporządzanie planów inwestycyjnych, ocena projektów inwestycyjnych,

  • nadzór nad prawidłową realizacją i analiza budżetu projektów (rozliczenia finansowe, zaawansowanie, wyniki, wskaźniki, odchylenia, modyfikacje, prognozy kosztów, harmonogram przychodów, cash-flow, ocena stopnia zaawansowania realizacji projektu),

  • przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz ekonomicznych na potrzeby Zarządu,

  • sporządzanie dokumentacji podatkowej,

  • sporządzanie raportów, analiz oraz prognoz dotyczących obszaru finansowego i operacyjnego Spółki,

  • współpraca z innymi działami w zakresie wspierania bieżącej działalności Spółki,

  • kreowanie i usprawnianie kontrolingu w Spółce oraz implementacja zmian w systemie,

  • sporządzanie sprawozdań GUS,

  • współpraca z audytorami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Wymagania dodatkowe:

  • znajomość zasad ewidencji księgowej,

  • znajomość MSSF,

  • niezbędna znajomość Excela na wysokim poziomie z uwagi na liczne raporty, automatyzacje czynności,

  • umiejętność samodzielnego działania,

  • umiejętność współpracy ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi w Spółce.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych w ramach ZFŚS,

  • Prywatną opiekę zdrowotną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów,

  • Pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

"MEGAZEC" Sp. z o.o.

„MEGAZEC” sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm w regionie na rynku usług w zakresie remontów, modernizacji, inwestycji, serwisu urządzeń dla energetyki i ciepłownictwa.

W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

Przewiń do profilu firmy