Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Kontrolingu Windykacji KB

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz dla zespołów w departamencie,

  • analiza bieżących danych przy wykorzystaniu narzędzi raportowych,

  • doskonalenie narzędzi i procesów kontrolingowych,

  • administrowanie wewnętrznym serwerem baz danych MS SQL,

  • automatyzowanie procesów raportowych,

  • budowanie i wdrażanie mechanizmów ERP wspierających biznes.

Nasze wymagania

  • umiejętności i wiedza w pracy z bazami danych/hurtownią danych (znajomość SQL, mile widziana znajomość Teradaty),

  • biegła znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel), mile widziana znajomość VBA,

  • znajomość zagadnień związanych z procesami oceny jakości portfela kredytowego w banku, strategii zarządzania portfelowego relacjami z klientem,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym (tworzenie, konsultacja, uzgadnianie procesów),

  • ukończone studia wyższe - preferowane wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, matematyka, ekonometria),

  • elastyczność, wielozadaniowość, szybka adoptacja w nowym środowisku pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop