Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Optymalizacji Procesów

Grupa Żywiec

  • Warka

    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie oraz prowadzenie projektów usprawniających

  • Analiza i mapowanie obecnych procesów w obszarze Łańcucha Dostaw

  • Optymalizacja i wdrażanie procesów biznesowych w celu osiągania wysokiej efektywności i automatyzacji działań

  • Tworzenie analiz/raportów na bazie danych pozyskiwanych z obecnych systemów

  • Tworzenie raportów w obszarze Digital Supply Chain w środowiskach takich jak np. PowerBI.

  • Bliska współpraca z działami: Logistyki, Obsługi Klienta, Planowania, w celu zrozumienia procesu, systemów, specyfiki pracy oraz określenia obszarów do optymalizacji i automatyzacji.

  • Dostarczanie rozwiązań do wdrożenia dla biznesu, które mają przynieść automatyzację procesów, poprawę działania i lepszą wizualizację.

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji związanej z procesami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane statystyczne, matematyczne, informatyczne lub pokrewne

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków

  • Znajomość narzędzi Mircosoft Office

  • Podstawowa znajomość: PowerBI lub innychpodobnych narzędzi raportowych

  • Znajomość SAP BW, eWM, PowerBI będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Gotowość do podróży służbowych w ramach prowadzonych projektów

  • Dodatkowym atutem jest znajomość TPM (Total Productive Management) lub systemu Lean

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputant piwny

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

  • Kafeteria Worksmile