Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Optymalizacji Ryzyka Kredytowego

ALIOR BANK

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza portfela kredytowego w zakresie realizacji zakładanych wskaźników ryzyka oraz diagnozie przyczyn odchyleń od celów. Proponowaniu zmian optymalizujących strukturę portfela.

  • analiza produktywności i efektywności procesów kredytowych oraz diagnoza wąskich gardeł, błędów procesowych, itd. Proponowanie rozwiązań usprawniających.

  • analiza jakości portfela w różnych przekrojach. Diagnozowane niezgodności z założeniami polityki kredytowej. Analiza prospektywna.

Nasze wymagania

  • ukończyłaś/eś studia wyższe - preferowane wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, matematyka, ekonometria),

  • posiadasz umiejętności i wiedzę w pracy z bazami danych/hurtownią danych (znajomość SQL, mile widziana znajomość SAS 4GL),

  • znasz zagadnienia związane z procesami oceny jakości portfela kredytowego w banku, strategii zarządzania portfelowego relacjami z klientem,

  • posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • posiadasz umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym (tworzenie, konsultacja, uzgadnianie procesów).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dynamiczne środowisko pracy.

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop