Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Planowania

ENERGA - OBRÓT S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wielowymiarowych analiz,

  • wykonywanie raportów ad-hoc oraz udział w cyklicznym raportowaniu (dzienne, tygodniowe, miesięczne),

  • przygotowywanie raportów i analiz procesów oraz funkcji biznesowych Spółki,

  • analiza odchyleń i identyfikacja zagrożeń oraz negatywnych zjawisk dla Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku oraz prowadzeniu analiz przyczynowo - skutkowych,

  • dobra znajomość języka SQL,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

Mile widziane

  • znajomość systemów Business Intelligence (np. OBI).

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o otwartej i przyjaznej kulturze

  • Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych działań

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą i otwartej informacji zwrotnej

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy

Rozwijaj swój biznes z Energą-Obrót S.A.

Zostań partnerem biznesowym w zakresie sprzedaży bezpośredniej Energii Elektrycznej i Gazu jednej z największych firm energetycznych w Polsce.

Dołącz do nas!

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy dążą do ponadprzeciętnych wyników. Celem naszych działań jest zadowolenie klientów i osobista satysfakcja. Wierzymy, że wraz z rozwojem spółki, rozwija się również każdy jej partner i każdy pracownik. Jako nasz partner otrzymasz wszechstronne szkolenie, doradztwo na każdym etapie współpracy i profesjonalne wsparcie w prowadzeniu swojego zespołu. Gwarantujemy Ci przestrzeń do rozwoju. Rozpocznij współpracę z nami i stań się częścią jednej z największych firm energetycznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy