Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Planowania

KGHM Metraco S.A.O firmie

  • Rycerska 24
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KGHM Metraco S.A.

Rycerska 24

Legnica

Spółka KGHM Metraco S.A., założona w 1991 roku, jest wyspecjalizowaną firmą handlowo-produkcyjną należącą do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Głównym celem działania Spółki jest kompleksowa i sprawna obsługa KGHM Polska Miedź S.A. poprzez m.in. zakup i przerób złomu miedzi (Spółka jest największym odbiorcą złomu miedzi w Polsce), sprzedaż soli kamiennej (KGHM Metraco S.A. jest znaczącym na rynku krajowym dostawcą soli drogowej), produkcję i sprzedaż kruszyw łamanych (jesteśmy jednym z największych krajowych producentów kruszyw łamanych wykorzystywanych z powodzeniem w budownictwie drogowym), produkcję renu metalicznego i nadrenianu amonu oraz przeładunek kwasu siarkowego. Misją Spółki jest efektywna obsługa klientów, stałe doskonalenie jakości produktów i świadczonych usług oraz innowacyjne zmniejszanie obciążenia środowiska naturalnego wynikającego z działalności gospodarczej.

KGHM Metraco S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

  • miejsce pracy:            Legnica
  • forma zatrudnienia:    umowa o pracę
  • wymiar zatrudnienia:  pełny etat

Zakres zadań i obowiązków:

Do zakresu zadań i obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Analiz i Planowania będzie należało w szczególności: analizowanie procesów w Spółce pod kątem ich efektywności organizacyjnej i kosztowej, udział we wdrażaniu rozwiązań mających na celu podniesienie efektywności procesów w Spółce, tworzenie raportów w oparciu o dane z ERP i innych źródeł (Report Builder, Excel), utrzymywanie systemu workflow i wsparcie użytkowników, współpraca z dostawcami oprogramowania, prowadzenie szkoleń wewnętrznych itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczny, ekonomiczny, matematyczny,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • znajomość języka SQL,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów z proaktywną postawą,
  • wysoka samodyscyplina,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat w firmie wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.,
  • uczestnictwo w interesujących projektach,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia, z dopiskiem "Specjalista ds. Analiz i Planowania".

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 10.11.2020 r. oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy