Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Planowania Skoda

Volkswagen Group PolskaO firmie

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Poszukujemy kandydatów do Działu Sprzedaży- Analiza i Planowanie marki SKODA na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ANALIZ I PLANOWANIA SKODA

/zadania/

  • Przygotowanie narzędzi umożliwiających opracowanie planów ilościowych dotyczących sprzedaży nowych samochodów
  • Analiza bieżących zamówień Dealerów
  • Przygotowanie raportów dotyczących wykonania planów sprzedaży, realizacji planu produkcji oraz stanów magazynowych
  • Weryfikacja celów rocznych i miesięcznych Dealerów oraz celów sprzedażowych Regionalnych Kierowników Sprzedaży
  • Przygotowanie raportów dotyczących wykorzystania budżetu akcji promocyjnych
  • Przygotowanie rozliczeń (miesięcznych i kwartalnych) wysokości bonusów dealerskich

/oczekiwania/

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość pakietu Office (w szczególności programu MS Excel)
  • Mile widziana znajomość VBA oraz SQL
  • Świadomość handlowo-marketingowa
  • Wysokie zdolności analityczne, zdolność myślenia oraz planowania strategicznego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Prawo jazdy kat. B

/korzyści/

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

możliwość pracy zdalnej

szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej

bogaty wybór kart benefitowych
(Multisport, Ticket Sport & Culture,
Ticket Restaurant)

ubezpieczenie grupowe na bardzo
preferencyjnych warunkach

leasing samochodowy
dla pracowników

praca z pasjonatami motoryzacji
w międzynarodowej organizacji
Jesteśmy częścią Volkswagen Group Polska.
Jesteśmy zespołem. Jesteśmy Skoda. Poszukujemy innowacji. Wyznaczamy trendy.
Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy