Oferta pracy

Specjalista ds. Analiz i Planowania (Umowa na zastępstwo)

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cyfrowy Polsat S.A.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie modeli wspierających planowanie działań na bazie klientów usług głosowych, Internetu i płatnej telewizji;

  • Opracowywanie charakterystyki linii produktowych i segmentów rynkowych w celu optymalizacji działań sprzedażowych;

  • Analizy i rekomendowanie działań podnoszących rentowność sprzedaży;

  • Identyfikowanie przyczyn odchyleń od budżetu, celów, planów i rekomendowane działań naprawczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe / studenci ostatnich lat - preferowane kierunki: finanse, ekonomia, matematyka, informatyka;

  • Nastawienie na kreowanie liczb / wskaźników (prognozy, business case’y), a nie wyłącznie ich raportowanie;

  • Biegła znajomość MS Excel (mile widziane doświadczenie w prognozowaniu / budżetowaniu);

  • Praktyczna znajomość SQL;

  • Umiejętności analizy danych i prezentacji wniosków z analiz;

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych;

  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Elastyczne godziny pracy biurowej + praca zdalna;

  • Umowa o pracę na zastępstwo do stycznia 2022.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy